OTWARCIE 2019

>

WYNAJEM POWIERZCHNI

+48 (22) 653 46 20

www.boig.pl

boig

Dajar w Pomerania Outlet

Lipiec 8, 2019

Dajar w Pomerania Outlet

Pomerania Outlet, obiekt powstający w ramach modernizacji Galerii Rumia wzbogacił się o kolejnego najemcę. Dajar, największa w Polsce i Europie Środkowej firma zajmująca się dystrybucją i produkcją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu, otworzy w obiekcie sklep o powierzchni ponad 300 mkw.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców aglomeracji trójmiejskiej Galeria Rumia przechodzi modernizację i staje się ponadregionalnym, nowoczesnym obiektem multifunkcyjnym. Do grona najemców takich jak Reserved, Cropp, House, Mohito, czy Good Label dołączy Dajar. Nowy salon znajdzie się na poziomie minus jeden obiektu i wzmocni jego ofertę w sekcji artykułów dla domu i ogrodu.

Zdecydowaliśmy się na wynajęcie lokalu w nowo powstającej Pomerania Outlet ze względu na to, że formuła obiektu wpisuje się doskonale w obowiązujące trendy i zapotrzebowanie na rynku handlowym. Konsumenci oczekują zaspokojenia jak największej ilości potrzeb w jednym miejscu – obiekt multifunkcyjny, taki jak Pomerania Outlet, to rozwiązanie szyte na miarękomentuje Anna Kudzia, Dyrektor Sieci Detalicznej Dajar.

W ramach procesu rewitalizacji Galerii zmieni się zarówno skład najemców, jak i struktura obiektu. Na ponad 16,7 tys. mkw. znajdzie się 80 lokali handlowo–usługowych. Do dyspozycji klientów będzie także parking z miejscami dla 460 samochodów. Projekt Pomerania Outlet zakłada przemodelowanie obecnego stanu techniczno-użytkowego obiektu: poszerzenie i dostosowanie formatów salonów obecnych najemców, wzmocnienie istniejącej oferty o nowe silne marki i świeże brandy oraz wprowadzenie nowej funkcji z wyjątkową ofertą outletową polskich i światowych marek. Połączenie strefy outletowej, convenience, a także oferty rozrywkowej umożliwi klientom wygodne zakupy z różnych kategorii.

17 tys. mkw. GLA w Pomerania Outlet

Obiekt handlowy Pomerania Outlet, powstający w miejscu istniejącej Galerii Rumia, łączy w sobie cechy centrum wyprzedażowego, gdzie przez cały rok można zrobić zakupy w atrakcyjnych niższych cenach, ze sklepami na codzienne wygodne zakupy oraz ofertą rozrywkową. Poprzez zmianę formuły z regularnego centrum handlowego na centrum mixed-use, Pomerania Outlet stanie się miejscem komfortowych zakupów oraz spędzania czasu wolnego dla całej rodziny. Na trzech kondygnacjach i blisko 17 tys. mkw. zaplanowano 80 lokali handlowo–usługowych, strefę restauracyjną i rozrywkową. Ofertę outletową stworzą m.in. flagowe salony marek Grupy LPP: Reserved, Cropp, House i Mohito oraz pierwszy w regionie salon multibrandowej sieci Good Label. Klienci znajdą tu także salony ze sprzętem elektronicznym czy wyposażeniem domu, m.in. Neonet i Jysk, oraz silną reprezentację topowych najemców sektora convenience, m.in. Biedronka, Pepco, KiK, Rossmann i Empik.

     Realizacja : AUCH