OTWARCIE 2019

>

WYNAJEM POWIERZCHNI

+48 (22) 653 46 20

www.boig.pl

boig

Pomerania Outlet podsumowuje udane targi Shopping Center Forum 2018

Lipiec 16, 2018

Na Pomorzu powstanie nowy outlet

Inspirujące spotkania z przyszłymi najemcami, mnóstwo uściśniętych dłoni i wymiana poglądów z najważniejszymi przedstawicielami branży – tak swoją obecność podczas tegorocznej edycji targów SCF CEE Exhibition&Conference podsumowują reprezentanci nowego projektu na mapie pomorskich centrów wyprzedażowych.

Tegoroczne jesienne targi SCF Exhibition&Conference pobiły rekord frekwencyjny. Wzięło w nich udział blisko 1,7 tys. uczestników. Liczne rozmowy i spotkania okazały się bardzo efektywne.

– Udział w tegorocznej edycji targów SCF oceniamy bardzo pozytywnie. To największe spotkanie ekspertów na rynku centrów handlowych w regionie CEE i jesteśmy zadowoleni z tak pozytywnych reakcji na nasz nowy koncept, które potwierdzają jego potencjał wśród przedstawicieli branży. Już na ten moment wiemy, że dzięki ustaleniom poczynionym na targach będziemy mogli niebawem poinformować o nowych markach, które będą dostępne dla naszych klientów w Pomerania Outletkomentuje Izabella Wiszniewska – Oraczewska, członek zarządu DNB Asset Holdco Sp. z.o.o.

Obiekt handlowy, powstający w miejscu istniejącej Galerii Rumia, łączy w sobie cechy centrum wyprzedażowego, gdzie przez cały rok można zrobić zakupy w atrakcyjnych niższych cenach, ze sklepami na codzienne wygodne zakupy oraz ofertą rozrywkową. Na trzech kondygnacjach i ponad 16 700 mkw. docelowo znajdzie się 80 lokali handlowo-usługowych, poszerzona zostanie strefa food court, a pięciosalowe Multikino nadal będzie przyciągać miłośników kina. Istniejąca oferta sklepów typu convenience z lokalami m.in. Biedronka, Empik, Rossmann, Pepco czy KiK zostanie uzupełniona i poszerzona o salony innych rozpoznawalnych marek. Zajmą one poziom -1 w obiekcie. Na parterze znajdzie się strefa outletowa, która oparta zostanie na reorganizacji salonów części obecnych najemców oraz wprowadzeniu nowych, polskich i światowych marek modowych oraz sportowych. Ostatnią kondygnację zajmie strefa rozrywkowa. Do dyspozycji klientów będzie także parking obejmujący 460 miejsc postojowych.

Inwestycja Pomerania Outlet realizowana jest przez DNB Assets Holdco Sp. z.o.o.  Za komercjalizację odpowiada wiodący specjalista w zakresie rynku outletowego w Polsce spółka The Blue Ocean Investment Group (BOIG).

Otwarcie w nowej odsłonie planowane jest na IV kwartał 2019 roku.    Realizacja : AUCH