OTWARCIE 2019

>

WYNAJEM POWIERZCHNI

+48 (22) 653 46 20

www.boig.pl

boig

Światowa moda w Pomerania Outlet

Kwiecień 16, 2019

Światowa moda w Pomerania Outlet

BOIG finalizuje kolejną umowę najmu dla centrum wyprzedażowego Pomerania Outlet. Multibrandowa sieć Good Label jeszcze przed wakacjami otworzy w centrum salon o powierzchni blisko 1000 mkw.

W pierwszym na Pomorzu salonie Good Label dostępne będą kolekcje najpopularniejszych światowych marek m.in. Michael Kors, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Calvin Klein czy Diesel oraz ekskluzywna oferta artykułów Home&Deco. Salon sieci wzmocni ofertę strefy outletowej obiektu, oferując klientom odzież, obuwie i akcesoria w cenach zawsze do 70% niższych od cen rynkowych.

Moda z segmentu premium przestaje być towarem dostępnym tylko dla najzamożniejszych Polaków. Wzrasta poziom życia i świadomość konsumentów, a wysokiej jakości markowa odzież staje się coraz łatwiej osiągalną inwestycją w ponadczasowy styl i jakość oraz elementem budowania wizerunku. W ślad za tym rośnie wartość rynku premium – odzież i akcesoria, z 12% udziałem w całym rynku dóbr luksusowych, jest drugim największym jego segmentem i jednym z najdynamiczniej się rozwijających. Przewiduje się, że do 2023 roku średnioroczna stopa wzrostu dla tego segmentu wyniesie 7,2%. [1]

–  Zauważamy coraz większe zainteresowanie modą premium. Klienci doceniają walory użytkowe odzieży z tego segmentu, dla innych jest ona swego rodzaju deklaracją statusu społecznego, dla jeszcze innych to sposób podkreślenia indywidualizmu. Oferta Good Label odpowiada na wszystkie te potrzeby. Jesteśmy obecni w najlepszych centrach handlowych, aktualnie mamy 6 salonów, z których część, podobnie jak ten planowany w Pomerania Outlet, jest w formie łączącej dział fashion oraz dział home&design, ale na Pomorzu pojawiamy się po raz pierwszy. Powodów tej decyzji jest kilka – przede wszystkim woj. pomorskie, ze względu na wysoki poziom zamożności i bardzo dużą ilość turystów jest bardzo atrakcyjnym rynkiem zbytu. Po drugie powstający w Rumi Pomerania Outlet to obiekt, którego potencjał oceniamy bardzo wysoko zarówno ze względu na lokalizację jak i plany jego remodelingu, ufamy także kompetencjom i zaangażowaniu w ten proces firmy BOIG, co jest dla nas dodatkowym argumentem mówi Anna Piec-Tarnowska, Dyrektor Regionalny sieci.

Strefa outletowa jest filarem nowego konceptu Pomerania Outlet, dlatego jej jakość ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Good Label z multibrandową ofertą premium wpisuje się idealnie w naszą strategię i jesteśmy przekonani, że strefa wyprzedażowa zbudowana na obecności takich marek, będzie siłą Pomerania Outlet – dodaje Radosław Gadomski, Commercial Director w The Blue Ocean Investment Group (BOIG).

[1]Rynek dóbr luksusowych w Polsce 2018, KPMG    Realizacja : AUCH